Adverteren

Kantooradres
Meidoornlaan 24A 8102 ZM Raalte
Tel : 0572 – 352524

Onze media-adviseurs weten per keer een juist programma van aanpak te realiseren wat kan leiden tot leuke acties op Facebook, een rubriek op site of krant, advertenties en redactionele aandacht in verband met nieuwswaardigheid, en zo voort.

Salland Centraal / Weekblad voor Salland – advertenties@weekbladsalland.nl
Laurens Meuleman (06 – 5423 6515) – laurens@regiobode.nl
Dineke Smelt (06 – 8354 0919) – dineke@weekbladsalland.nl
Mascha Zetzema (06 – 1373 9252) – mascha@weekbladsalland.nl
Floor Flierman (06 – 1315 9206) – floor@weekbladsalland.nl

Vechtdal Centraal / Oprechte Dalfser Courant en Ommer Nieuws – advertentiesdo@regiobode.nl
Sander Buiter (06 – 8301 5901) – sander@regiobode.nl
Dominique Heuven (06 – 5192 1827) – dominique@regiobode.nl

Verspreidingsgebied Weekblad voor Salland
Weekblad voor Salland verschijnt wekelijks huis-aan-huis in een oplage van 29.500 exemplaren in: Boerhaar, Boskamp, Broekland, Den Nul, Eikelhof, Elshof, Haarle, Heeten, Heino, Herfte, Hoonhorst, Laag-Zuthem, Lemele, Lemelerveld, Lettele, Lierderholthuis, Luttenberg, Mariënheem, Middel, Nieuw-Heeten, Okkenbroek, Olst, Raalte, Welsum, Wesepe en Wijhe.

Verspreidingsgebied Oprechte Dalfser Courant en Ommer Nieuws
De Krant verschijnt in een oplage van 21.000 in Beerzerveld, Balkbrug, Nieuwleusen, Dalfsen, Ankum, Hoonhorst, Oudleusen, Witharen, Vinkenbuurt, Ommen, Arriërveld, Arriën, Stegeren, Beerze, Vilsteren, Lemele en Lemelerveld.

Download advertentietarieven Weekblad voor Salland en Salland Centraal 2022 (pdf)