Aftredende bestuursleden SV Heeten benoemd tot Lid van verdienste

.

HEETEN – Johnny Kemper, Harold Mentink en Gerard Slinkman zijn alle drie benoemd tot ‘Lid van Verdienste’ van SV Heeten. De drie hebben tijdens de jaarvergadering van 21 februari afscheid genomen van het bestuur. Alle drie maakten ze meer dan drie periodes (meer dan tien jaar) deel uit van het bestuur. Om hen te bedanken voor hun jarenlange inzet heeft het nieuwe bestuur besloten, na overleg met de leden, om hen alledrie te benoemen tot Leden van Verdienste. ”Lid van verdienste word je niet zomaar, daarvoor moet je echt wat betekend hebben voor onze vereniging”, zo laat SV Heeten weten. “Wij willen iedereen die een bijdrage heeft geleverd aan onze club bedanken voor de inzet.”

Op de foto’s de aftredende bestuursleden die een oorkonde in ontvangst nemen uit handen van voorzitter Marcel Schurink

Meer foto's

.

1 REACTIE

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.