Home / Nieuws / Sponsoren steken de heren en dames van SV Raalte in het nieuw

Sponsoren steken de heren en dames van SV Raalte in het nieuw

RAALTE – De spelers en speelster van SV Raalte heren 1 en dames 1 en 2 lopen er – zodra er weer gevoetbald mag worden – voor en na de wedstrijd netjes bij. Dankzij meerdere lokale sponsoren zijn de teams voorzien van nieuwe presentatiepakken.

De sponsoren van heren 1 zijn Wielandt Auto’s, RAS  Rob’s autoruit service, Brandwacht Schilderwerken, ProWork Raalte en TelefoonExpert. Robby’s Snacks en ITR Groep sponsoren dames 1 en de sponsoren van dames 2 zijn Assink Weustink en Bekedam Food & Events.

“We zijn ontzettend blij met deze en al onze andere sponsoren. Sponsoren zijn essentieel voor het voortbestaan van onze vereniging. Het is geweldig om te zien dat we ook in deze tijd op onze sponsoren kunnen rekenen. Dat geldt overigens ook voor al onze vrijwilligers”, aldus voetbalvoorzitter Paul Velsink.

Lees ook

Natuurmomenten: Twee reebruine ogen

Sjaak Bruggeman deelt met enige regelmaat zijn natuurmomenten met ons. En altijd is er wel …

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.