Gerard ten Have neemt afscheid van Electro World Wichink

HEETEN – Gerard Ten Have neemt op vrijdag 16 oktober afscheid van Electro World Wichink in Heeten. Na 47 jaar gaat hij van zijn pensioen genieten.

Op 19-jarige leeftijd begon hij als manusje-van-alles bij (toen nog) mechanisatiebedrijf Wichink. In de loop der jaren ontwikkelde hij zich tot een allround servicemonteur van wit- en bruingoed. Bij menig huishouden kwam hij over de vloer voor reparaties aan wasautomaten, drogers of tv’s. Na verloop van tijd kreeg hij assistentie van diverse collega’s. Gerard verlegde daarna zijn werkzaamheden naar de verkoop van huishoudelijk apparatuur en tv’s. Dit heeft hij vele jaren met veel passie gedaan.

Nu gaat hij na 47 jaar genieten van zijn vrije tijd. Volgens Electro World Wichink betekent dat veel aandacht voor de kleinkinderen en extra werk als klusser bij zijn kinderen.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.