Bij het Centraal Hart aan de Jan van Arkelstraat 15 in Raalte zijn er zowel binnen als buiten in de beweegtuin activiteiten. Naast een fietslabyrint, BeleefTV, sjoelen, kinderspelen en jeu de boules zijn er gedurende de dag ook allerlei demonstraties.
In het buurtcentrum DeBuut, kan men onder andere aan de slag met de duofiets en de braintrainer of sjoelen en kegelen. Verder is er yoga en is er een cool lijfstijlcoach.
In buurtcentrum De Noaber, Raalte-Noord, aan de Landrechtweg 10 staat naast de bovenstaande activiteiten ook Silverfit op het programma. Iedereen is van harte welkom om mee te bewegen.
Deelnemers aan de beweegdag kunnen in de drie buurtcentra rekenen op gratis koffie/thee, een kopje soep rond de lunch en een gezonde snack in de middag. Beweging en ontmoeting staan centraal. Voor de deelnemers ligt tot slot ook nog een klein presentje klaar. Het programma duurt overal van 10.00 tot 16.00 uur.