gb dalfsen heeft geen concrete plannen wel aandacht voor boeren

Lees hier hoe de toekomst van het platteland er uit kan zien.

Ramaker: “De agrarische sector is een enorm grote drager binnen onze gemeente Dalfsen,

dat willen we graag zou houden. Maar we weten ook dat door de slechte opbrengstprijzen deze sector erg onder druk is komen te staan, we moeten blijven kijken naar mogelijkheden en onze ogen zeker niet sluiten voor deze problematiek!”

“Het heeft onze volle aandacht, we volgen het op de voet en het komt regelmatig ook ter sprake op de plaatselijk belang avonden in onze gemeente! Vorige week was het nog onderdeel van het gesprek op de avond van PB Nieuwleusen.”

Meer foto's

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.