kunstexpositie in wijhe

Petra woont sinds vorig jaar in Wijhe en laat u graag kennismaken met haar werk als illustrator. Dit bestaat voornamelijk uit potloodtekeningen met grijze potlood. Haar tekeningen hebben uiteenlopende onderwerpen; van stilleven tot landschap, van portretten tot sprookjestekeningen. Kenmerkend voor haar werk is dat het heel gedetailleerd en realistisch is en het een groot licht-donker contrast heeft. Zij toont hier een greep uit haar werk.

Het werk van Petra was eerder te zien tijdens de Open Atelierdagen in september 2015 en in de groepsexpositie van ’t Sal in het gemeentehuis te Wijhe.

Harry Ravers is in de wijde omgeving bekend als kunstenaar van unieke glasobjecten waarin hij bladgoud verwerkt. Naast een aantal van genoemde objecten toont hij recent nieuw werk gemaakt van gekleurd glas.

Tevens wijst ’t Sal u op het “Virtueel Museum Salland” waar van alle aangesloten kunstenaars werk te zien is. Nieuw is de shop waarin u ook de prijzen van de getoonde werken kunt vinden.

http://staging2.virtueelmuseumoverijssel.nl/

http://d-tale.nl/

http://staging2.inankira.nl/

 

Meer foto's

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.