sc overwetering ambitieuze trainer voor tweede elftal

SC Overwetering is voor het komende seizoen, 2016/2017, op zoek naar een ambitieuze trainer voor haar tweede elftal (Reserve 2e klasse Regio Oost, zondag).

De club stelde een wensenlijst op.

De werkzaamheden omvatten:
– Verzorgen van de trainingen op dinsdag- en donderdagavond;
– Samenstellen 2e elftal voor de wedstrijddag op zondag;
– Coachen van 2e elftal op zondag;
-Bereidheid tot ondersteuning van de hoofdtrainer op zondagmiddag.

Wij zoeken een trainer, minimaal in het bezit van TC 3, die in staat is om het elftal een volgende stap te laten maken. De trainer die wij zoeken is daarom in staat een goede en hechte teamsfeer te creëren en (jonge) spelers verder op te leiden. Binnen onze vereniging is het een voorwaarde dat de trainer goed en open communiceert. De trainer past bij de cultuur en betrokkenheid van onze club.

De selectie kenmerkt zich vooral door een jeugdige spelersgroep met vooruitstrevende doelstellingen voor de korte- en lange termijn. Wij zien uw sollicitatiebrief met belangstelling tegemoet. Deze kunt u sturen ter attentie van Ron Stegeman naar ronstegeman@ziggo.nl of SC Overwetering, Koekoeksweg 11B, 8121 CS in OLST

 

Meer foto's

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.