Home / archiefcentraal / cda olst wijhe verrast plaatselijk belang in kader valentijnsdag

cda olst wijhe verrast plaatselijk belang in kader valentijnsdag

‘‘Het CDA heeft hart voor de vrijwilligers die onze gemeente leefbaar, prettig en veilig houden en daarom hebben we in het kader van Valentijnsdag de vrijwilligers van de Plaatselijk Belangen in Olst-Wijhe verrast met chocolade’’, laat het CDA Olst-Wijhe weten. ‘‘Zij staan elke dag klaar staan voor de buren en de buurt, vrijwilligers die overleggen met de gemeente over de situatie in hun dorp. En dat allemaal voor niets. Althans, ze doen dat voor hun buurt, voor u en voor mij. Het CDA heeft daarom gekozen de Plaatselijk Belangen in onze gemeente in het zonnetje te zetten met de traditionele Valentijnsdag actie’’.

‘‘Op Valentijnsdag hoor je nét een beetje extra aandacht te hebben voor de mensen die je lief hebt. Voor het CDA zijn dit vrijwilligers, zij verdienen onze waardering en ondersteuning, ze zijn van onschatbare waarde. Deze actie past bij de initiatiefnota van CDA Tweede Kamerlid Hanke Bruins Slot met hierin voorstellen voor meer waardering en minder regels voor vrijwilligers. Wekelijks zijn in Nederland 5,5 miljoen vrijwilligers actief. Stuk voor stuk kampioenen waar Nederland niet zonder kan. Met elkaar, voor elkaar!’’

Lees ook

Stekjesbeurs in centrum Lettele

LETTELE – Zij-actief houdt op zaterdag 2 oktober weer de jaarlijkse stekjesbeurs in het centrum …

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.