cda leden olst wijhe geven feedback via whatsapp

Onderling werkt het CDA al veel langer met een Whatsapp-groep. “We delen hierop foto’s, nieuwsberichten, nieuwtjes en kunnen snel op dingen reageren”, zeg het jongste raadslid van onze gemeente Lisanne Spanbroek. “Niet iedereen van ons heeft Twitter of is politiek actief op Facebook. Op deze manier is iedereen altijd op de hoogte van het laatste nieuws en kunnen we snel zaken regelen.”

Afgelopen weken was er veel aandacht voor lokale buurtpreventie Whatsappgroepen. Buurtbewoners verenigen zich hierin en maken de buurt hierdoor veiliger. Het CDA is een groot voorstander en roept inwoners op om zich aan te melden op WABP.nl. “Dit soort initiatieven inspireert”, zegt fractievoorzitter Hans Kamphuis. “Het heeft ons aan het denken gezet over hoe we met Whatsapp onze leden beter kunnen betrekken”.

Het idee is simpel: leden kunnen zich melden bij cdaolstwijhe@gmail.com met hun naam en mobiele telefoonnummer. In de groep is ruimte voor honderd CDA-leden.

Meer foto's