rabobank cooperatiefondsbijdrage voor 22 projecten

Maar liefst 22 Sallandse organisaties ontvingen onlangs namens Ed den Besten, directievoorzitter van Rabobank Salland een cheque voor een bijdrage van het Coöperatiefonds van de bank. Er werd voor een totaalbedrag van € 52.554,- aan cheques uitgereikt. Met deze laatste bijeenkomst van 2015 heeft Rabobank Salland dit jaar via het Coöperatiefonds bijna € 217.000,- van haar winst teruggegeven aan 77 verschillende projecten in Salland. De Rabobank heeft zo een aandeel in projecten waarvan inwoners van Salland kunnen profiteren.

Den Besten: ‘Via onze leden geven wij elk jaar een deel van de winst terug aan Salland. Met het Coöperatiefonds ondersteunen wij lokale initiatieven in ons werkgebied. Bij de Coöperatiefondsbijdragen bepalen (commissie)leden van de ledenraad van de bank welke initiatieven een bijdrage ontvangen. Daarnaast kunnen al onze leden via de jaarlijkse actie Hart voor Salland ook een aandeel hebben in het verdelen van dit deel van de winst. Bij deze actie verdeelden eerder dit jaar onze leden via de door hen uitgebrachte stemmen € 140.000,- over 309 verenigingen en stichtingen. Op deze manier hebben de leden van de bank hun aandeel in het stimuleren van de leefbaarheid en vitaliteit van verschillende kernen in Salland. Hiervoor stellen wij graag een deel van onze winst beschikbaar. Vanaf volgende week staat de aanmelding voor Hart voor Salland 2016 via onze website open. We hopen dat weer meer bij ons bankierende verenigingen en stichtingen zich aanmelden voor deelname.’

Coöperatiefonds
Vier keer per jaar komt de Commissie Coöperatiefonds van Rabobank Salland bijeen om de ingediende aanvragen te beoordelen. Met een bijdrage van het Coöperatiefonds maakt de bank investeringen, waarvan een groot deel van de samenleving kan profiteren, mede mogelijk.
Den Besten: ‘Hebt u of kent u ook zo’n initiatief, kijk dan eens op onze website rabobank.nl/salland voor de mogelijkheden. In februari komt de commissie graag weer bijeen om zo veel mogelijk aanvragen te behandelen.’

Meer informatie is te vinden bij Coöperatiefonds op staging2.rabobank.nl/salland 

Organisaties die een cheque voor een Coöperatiefondsbijdrage hebben ontvangen:
• Buurtboerderij Het Oosterbroek Luttenberg
Aanschaffen duofiets

• Stichting Vrienden van Ludgerus Deventer
Dementievriendelijke omgeving creëren

• Buurt- en speeltuin-vereniging Wijk 16 Deventer
Aanschaf judomatten

• E.H.B.O. Diepenveen
Aanschaf reanimatiepoppen

• Koor Eigenwiese Raalte
Nieuwe piano in repetitieruimte

• Tafeltennisvereniging Wijhe
AED in het tafeltenniscentrum

• Bewonerscommissie De Landheer Deventer
Aanleg van jeu de boules baan

• Juventa Heeten
Materialen aanschaffen en opslagruimte renoveren

• Muziekvereniging Salland Lierderholthuis
aanschaf instrumenten

• Omnihuus Mariënheem
Inrichten expositieruimte

• Stichting Muziek bij de Buren Deventer
Aankondigingsborden muziekfestival

• Stichting Muziekkoepel Worpplantsoen Deventer
Restaureren kiosk

• Muziekvereniging Ons Genoegen Heino
Samen met lokale organisaties The Passion uitvoeren

• kbs de Linderte Raalte
Nieuwe toestellen op speelplein

• parochie Heilig Kruis – locatie Heeten en locatie Nieuw Heeten
Restauratie luidklokken, luidassen en uurwerken

• Rhönradvereniging Raalte
Aanschaffen rhönraderen

• Scouting LOAAH Deventer
Berging realiseren voor pionierpalen

• cv de Sökkestoppers Heino
Aanschaf kleding (jeugd)raad van Elf

• Stichting Muzieknetwerk Salland
MuziekMaakMiddag voor kinderen

• Bewonersvereniging Zandweerd Noord Deventer
Realiseren één bewonersvereniging om o.a. kindermiddagen en culturele middagen voor ouderen te organiseren.

• Buurtcomité Raalte – Arendshorst, Collendoorn, Hagenvoorde, Oosterveen
Aanschaffen en ophangen in een ‘buitenkast’ van een AED

Meer foto's

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.