Ik heb de winterbanden al onder mijn auto. Dat is de stelling op onze website deze week. Met een fris weekend achter de rug, lijkt de winter nu echt voor de deur te staan.
De temperatuur is na een relatief warme novembermaand flink afgenomen en de komende dagen zal daar ook nauwelijks verandering in komen. Temperaturen liggen overdag rond de 7 graden en ‘s nachts tegen het vriespunt. Daar bereiden velen zich op voor, door zich warm te kleden.
Ook de auto kan met dit koude weer problemen opleveren. Zo moet je als automobilist ‘s ochtends krabben en ook steeds meer automobilisten rusten de auto uit met winterbanden. De winterbanden helpen niet alleen op sneeuw en ijs, maar ze bieden ook meer grip op een nat wegdek en bij temperaturen onder de 7 graden.
Afgelopen week ging de stelling over kunstgras in het betaald voetbal. ‘Weg ermee’ stelden we. De uitslag ligt mooi in het midden.
Kunstgras moet uit het betaald voetbal verdwijnen
53% Eens
47% Oneens
Meer foto's
