Bij het kiezen van de nieuwe Intersport Schutte Wedstrijd van de Week kunnen we natuurlijk niet om deze mooie streekderby heen. Wijhe ’92 ontvangt zondagmiddag om 14.00 uur vv Heino.
Heino doet het dit seizoen, ondanks een matig start, uitstekend in de Tweede Klasse J. De ploeg van trainer Marc Lobbert staat op een keurige derde plek met 40 punten uit 21 wedstrijden. Alleen De Zweef (46) en PH Almelo (43) hebben meer punten.
Wijhe staat er anders voor. De Wijhenaren hebben in 21 wedstrijden 26 punten gehaald en staat op de elfde plek. Bij winst kan de ploeg nog aansluiten bij de middenmoot.
Mooie bal van Intersport Schutte winnen? Voorspel dan in een korte reactie onder dit artikel de uitslag van de wedstrijd. Meedoen kan tot zondag 14.00 uur. Bij meerdere goede voorspellingen loten we een winnaar.
Meer foto's
