kelderman en de mink ereleden videoclub

Maandagavond 13 januari had videoclub Zoom Out haar Algemene Jaarvergadering, waarbij twee bestuursleden aftraden.

Hans Kelderman gaf aan het lidmaatschap te willen opzeggen, na tien jaar lid te zijn geweest, waarvan zes jaar als penningmeester. Hans gaat nu meer reizen maken met de boot en camper, samen met zijn Agnes.

Jan de Mink is gestopt als voorzitter, een functie die hij ook zes jaar vol verve heeft vervuld. Zelfs had hij tijdelijk een dubbele functie: voorzitter/secretaris. Jan blijft wel lid van de club, maar vond het tijd dat een ander het stokje van hem overnam.

Voor het vele werk dat beide heren voor de club hebben gedaan, werden ze benoemd als erelid. Dat ze er blij mee waren blijkt wel uit de foto.

Anneke de Jong is als nieuw bestuurslid aangenomen, voorlopig als voorzitter, de functieverdeling zal nog plaatsvinden nadat er een penningmeester is gevonden.

Meer foto's

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.