vvd vat de koe bij de horens

‘Groen‘ is een modewoord die de juiste lading allang niet meer dekt”, aldus VVD Dalfsen.

VVD: “Nederland is, met name dankzij de land- en tuinbouwsector, de tweede voedselexporteur ter wereld, daar moeten we zuinig op zijn. Het gaat ons als VVD Dalfsen niet om algemene cijfers en trends, maar om de problemen van alle dag. Een koe in de wei is ook natuur! Als duurzaamheid de toekomst is en de jeugd de toekomst heeft, dan moet er binnen onze gemeente in de jongere generatie worden geïnvesteerd. Jonge boeren en tuinders die iets nieuws in de markt willen zetten, willen groeien en investeren, kunnen zonder financiering geen kant op. De marges in de Agro sector zijn klein. Door de starre regels hebben onze jonge boeren en tuinders moeite om een vuist te maken tegen grote spelers, om zo een betere prijs voor hun producten te krijgen, zo ook de agrariërs binnen onze gemeente.”

De VVD heeft de koe bij de horens gevat en is niet opzoek gegaan naar kandidaat raadsleden, maar naar inwoners met lef die meerwaarde bieden aan de gemeentepolitiek. Gabriëlle van der Feltz, Roelof Schuring, Marinus van Riezen, Wilco Lindeboom, Pauline du Mez, GerritJan Veldhuis, Jasper Brouwers en KlaasJan Swager, verkiesbaar op de VVD lijst, willen dan ook dat de jonge agrariërs echt de ruimte krijgen om te ondernemen. Zij geven aan dat de agrarische sector een belangrijke rol speelt als beheerder van ons typisch Overijsselse landschap, onze cultuur en tradities. Het gras bij de buren is altijd groener, hoe ‘groen’ u het wil hebben binnen onze gemeente kunt u zelf bepalen.

Meer foto's

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.