trainingspakken twima lettele nu ook bedrukt

Wij, TwiMa Lettele (voorheen Majorette peloton Lettele), zijn blij u te kunnen vertellen dat voor de opdruk van onze trainingspakken een sponsor is gevonden. Abby de Waal en Duco Schilstra van Sign Solutions, gevestigd in Lettele, waren bereid om de naam van onze vereniging achter op onze trainingspakken te drukken.

Jaren hebben wij gespaard voor nieuwe trainingspakken, en dit jaar mocht het er toch eindelijk een keer van komen. Onze blauw/witte trainingspakken werden ingeruild voor blauw/zwarte trainingspakken. Er ontbrak alleen nog één ding: de naam van onze vereniging ‘TwiMa Lettele’ achterop het trainingspak. Dankzij Abby en Duco hebben wij dit waarheid kunnen maken.

Namens TwiMa Lettele willen wij Abby en Duco hartelijk bedanken voor hun sponsoring!!

staging2.twimalettele.isfanatiek.nl

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.