rabobank cooperatiefonds keert 41500 euro uit

Het Coörperatiefonds van Rabobank Salland heeft vorige week woensdag in totaal 41.500 euro uitgekeerd aan twaalf organisaties. Van directievoorzitter Ed den Besten ontvingen zij een cheque voor een bijdrage uit het Coöperatiefonds van de bank.

Ed den Besten: “Door op deze manier een deel van onze winst terug te geven ondersteunen we weer een aantal mooie initiatieven in Salland. Het mooie aan deze bijdragen is dat onze leden van de ledenraad uiteindelijk keuzes maken over welke initiatieven we ondersteunen. Via het Coöperatiefonds stimuleren we de vitaliteit en leefbaarheid van de verschillende kernen in ons werkgebied. En dat doen we graag! Als Rabobank Salland voelen wij ons betrokken bij wat er speelt in Salland.”

Vier keer per jaar komt de Commissie Coöperatiefonds van Rabobank Salland bijeen om de ingediende aanvragen te beoordelen. Den Besten: “Dit is een van de vormen waarop onze leden actief meepraten over het beleid van de bank. Via het Coöperatiefonds kunnen leden van de ledenraad een deel van de winst van de bank teruggeven aan de samenleving. Met deze vierde bijeenkomst van dit jaar is er in 2013 tot nu toe bijna 267.000 euro teruggegeven aan Salland.”

Den Besten onderstreept dat ook met deze bijeenkomst de kernwaarden van de coöperatieve bank weer op een mooie manier zichtbaar zijn: dichtbij, betrokken en het belang van samenwerken. Het motto van de bank is dan ook: Samen sterker. Dat is het idee van coöperatief bankieren.

Organisaties die vorige week woensdag een cheque ontvingen:

• Joseph Wresinski Cultuur Stichting Wijhe

project theatervoorstelling De Omdenkers

• Stichting Oranjecomité Diepenveen

realiseren mobiele muziekkoepel

• Stichting Dorpsarchief Lettele

archeologisch onderzoek naar voormalige kapel

• Vrouwen van Nu Wijhe

aanschaf laptop en printer

• Platform Schalkhaar – werkgroep Douwelerkolk/Rielerenk

cultuurhistorisch herstel Buitengoed De Kolk;

• Veegteam Rythmeen Bathmen

veegmachine voor schoonhouden buurt en schoolplein

• Dimence Centrum Ontwikkelingsstoornissen

aanleg patiëntentuin in Deventer

• Heino Handbal Zet Door

renovatie kleedkamers en aanleg sanitaire voorziening tbv minder validen

• Stichting Speelgoedbank ‘de Boomhut’ Deventer

ínrichten ruimte voor speelgoedbank

• Plaatselijk Belang Haarle

aanbrengen (kerst)sfeerverlichting in dorpskern

• Stichting Dorpshuis Welsum

revitalisering dorpshuis De Bongerd

• Initiatiefgroep Bibliotheek Wesepe

uitleensysteem voor project ‘Laat Wesepe lezen’.

• Stichting Sport & Cultuur Nieuw Heeten

bouw multifunctionele accommodatie De Belte

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.