jeroen van de berg blijft de nummer een

Jeroen van den Berg gaat onverdroten door met scoren. Zondagmiddag maakte hij het beslissende doelpunt tegen Hattem. Sidki Aslan Raalte stijgt naar plaats twee samen met Rob Grondhuis. Dit is de stand na de 9de ronde.

Jeroen van den Berg (Lemelerveld) 14+1

Sidki Aslan (Raalte) 9+1

Rob Grondhuis (Heeten) 9

Bas Aarnink (Heeten) 8

Aron Schiphorst (Broekland) 8

Ronnie Haverkamp (Overwetering) 7

Ludo Zwakenberg (SDOL) 7+2

Bas Jansen (Heino) 7+1

Sander Alferink (Mariënheem) 7+2

Gerben Wijnhout (Raalte) 7+1

Boy Boeloerditti (Rohda Raalte) 7+1

Lean Hobert (Mariënheem) 6+3

Michiel van de Vlies (SDOL) 6+1

Rob Grefelman (Lemelerveld) 6

Arnon Zwijnenberg (Haarle) 5+2

Nick Logtenberg (Overwetering) 5

Remy Velderman (Mariënheem) 5+1

Nick van Tolij (Raalte) 5

Marco ten Klooster (Broekland) 4

Ronnie Schiphorst (Nieuw Heeten) 4+1

Ricardo Heerink (Wijhe’92) 4

Kasper Kinds (Haarle) 3

Mohamed Kifeta (Overwetering) 3

Stefan Hekman (Overwetering) 3

Bram van Bessen (Overwetering) 3

Ferdy van Breukelen (Overwetering) 3

Jim Booijink (Broekland) 3

Rik Keizer (Heino) 3+1

Erik Westendorp (Haarle) 3+2

Emir Balavac (Rohda Raalte) 3

Sven Spikker (Lettele) 3

Stijn Kogelman (Lemelerveld) 3

Ruben Simons (Broekland) 3

Roy Schreur (Wesepe) 3

Jordy Lugtenberg (Lemelerveld) 3

Joost Willems (Haarle) 3

Mike Holtkuile (Lettele) 3

Jordy van Dartel (Heeten) 2

Sivo Stroek (Heeten) 2

Kevin Teunissen (Wesepe) 2

Niek Reimert (SDOL) 2

Koen Boerkamp (Wesepe) 2

Imre Jansen (Broekland) 2

Menno Holleboom ( Broekland) 2

Paulino Kifeta (Overwetering) 2

Patrick Bouwmeester (Lemelerveld) 2

Luuk Nijland (Heeten) 2

Deniz Sahbaz (Rohda Raalte) 2

Django Ngutra (Rohda Raalte) 2

Jeffrey Meurer (Lettele) 2+2

Fuat Büyüktas (Raalte) 2

Maarten Achtereekte (Lettele) 2+1

Robin Kemper (Wesepe) 2+1

Robin Gerritsen (Heino) 2+1

Niels Kolkman (SDOL) 2

Thieme Booijink (SDOL) 2+1

David Lindeboom (Raalte) 2+1

Timon Kassies (Raalte) 2

Jesper Schokker (Heino) 2

Tom Eilert (Lemelerveld) 2

Marco Simons (Broekland) 1

Mathijs Willemsen (Heeten) 1

Marnix van Santen (Raalte) 1

Jordi de Haan (Lemelerveld) 1

Pim Oerlemans (Broekland) 1

Rik Middeldorp (Wesepe) 1

Ronald Wichems (Wesepe) 1

Stefan van de Vegte (Broekland) 1

Bas Booijink (Broekland) 1

Patrick Daggenvoorde (Lettele) 1

Brian Oosterwijk (Lettele) 1

Eli Nahuis (Haarle) 1

Jeroen Bos (Heino) 1

Siebo Horenberg (Raalte) 1

Nick Mulder (Wijhe’92) 1

Gerian Rietman (Haarle) 1

Jan Willem Brouwer (Lettele) 1

Roy Overmars (Wesepe) 1

Rick Middeldorp (Wesepe) 1

Koen Kemper (Nieuw Heeten) 1

Sirano Spolder (Nieuw Heeten) 1

Niek van Breukelen (SDOL) 1

Nick Verschoor (Mariënheem) 1

Remco Holtmaat (SDOL) 1

Leon Cents (Lemelerveld) 1

Mark van Gurp (Overwetering) 1

Jimmy Eikelboom (Wijhe ’92) 1

Jelle Lucassen (Overwetering) 1

Rik Grooten (Broekland) 1

Dirk Jan Klijn Velderman (Rohda Raalte) 1

Lars Kamperman Leferink (Rohda Raalte) 1

Ruben Tibben (Mariënheem) 1

Stijn Veldman (Lemelerveld) 1

Luuk Nijman (Wijhe’92) 1

Frederik de Munnik (Wesepe) 1

Patrick Gerritsen (Heino) 1

Remco Dijkman (Broekland) 1

Jelle van Tongeren (Overwetering) 1

Maikel Lorkeers (Mariënheem) 1

Marijn Platenkamp (Wijhe’92) 1

Jeroen Daggenvoorde (Lettele) 1+1

Douwe Booy (Heino) 1+1

Tjerk Mulder (Wijhe’92) 1+1

Henk Wicher Schreurs (Heeten) 1+1

Jori Klein Koerkamp (Mariënheem) 1+1

Jesper Harms (Rohda Raalte) 1+1

Ruud Alferink (SDOL) 1+1

Simon Rijsemus (Mariënheem) 1+1

Tom de Lange (Wesepe) 1+1