Het hoge turnniveau was een lust voor het oog. Iedere deelnemer, ongeacht niveau, concentreerde zich optimaal en zette zijn of haar beste beentje voor. Alle deelnemers moesten drie disciplines laten zien, zoals springen, spiralen en rechtuit. De drie onderdelen vormden tezamen de eindscore
Vanuit Kwiek zijn er vier deelnemers al zeker van een plaats op het NK. Na de voorrondes in de andere regio’s wordt er beraad gepleegd of het aantal te behalen punten om mee te kunnen doen naar beneden bijgesteld dient te worden. In Raalte plaatsten zich slechts tien deelnemers rechtstreeks voor het NK. Het puntenaantal lag dan ook vier punten hoger om je te plaatsen ten opzichte van vorig jaar.
RGV Kwiek kan terugkijken op een zeer geslaagde dag met veel deelname en veel supporters op de tribune om deze sport een warm hart toe te dragen. De al gekwalificeerde deelnemers gaan hard trainen om tijdens het NK een hele mooie kur neer te zetten.
Uitslag
Niveau 1: Eline te Wierik tweede (NK), Esmee Nijlant derde, Elise Elshof vierde. Allen met muziek.
Myrthe Lokate werd tweede zonder muziek. Ook zij mag naar het NK.
niveau 3
Hanneke Vledder
Merel Peters
Ilse Schutte
Niveau 4
Laura ter Heide werd tweede.
Niveau 50
Danique Lokate werd eerste en mag naar het NK. Sharon huis in ’t Veld werd derde en mag ook naar het NK.
Niveau 6 pupil
Jelle Nijhof werd tweede, Jerusha Wolff derde, Vera van der Klippe werd vijfde.
Niveau 6 Jeugd
3. Amy Jorink
4. Lisa Snel
5. Eva Middelkamp
7. Liset Holsappel
Niveau 6 Jeugd / Senior
Lisette Horst werd derde, Kristel Besten werd vierde.
Niveau 7 Pupil
3. Karlijn Veltmaat
6. Amanda Koekoek
7. Jamie Korterik
Niveau 8
Kelly van de Weegh werd vierde.
Niveau 9
Naomi Davelaar werd eerste.
Meer foto's





