brandweer moet uitrukken tijdens opening

De brandweerkazerne in Heeten is officieel geopend. Zaterdagmiddag kon het publiek de nieuwe kazerne bewonderen. Daarnaast waren er een aantal demonstraties, gegeven door de Brandweer Heeten. Zo showden zij hoe de brandweer een slachtoffer bevrijd.

Tijdens deze oefening was het publiek getuige van een echte uitruk. De brandweer kreeg namelijk een melding, maar dit bleek even later loos alarm te zijn. Bij terugkomst werd de demonstratie dan ook gewoon voortgezet.

Daarnaast was er nog een demonstratie van hoe verschillende brandjes geblust konden worden en werd er een gasflesje tot explosie gebracht.

Het publiek kreeg onder de stralende wolkenhemel een goede indruk van hoe de brandweer te werk gaat. Het leverde de brandweerlieden dan ook – terecht – de nodige respect op.

Meer foto's

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.