De Goedheiligman vereert Heino ook dit jaar met een bezoek. De intocht van Sinterklaas en zijn pieten is op zaterdag 13 november en wordt door de Heinose Winkeliersvereniging georganiseerd.
Rond de klok van 14.00 uur belooft het rond het Marktplein een waar spektakel te worden, met een leuke show. Sinterklaas heeft aangegeven dit jaar met een verrassend voertuig Heino aan te doen, heeft hulppiet Ingrid ons al verteld. Kinderen kunnen net als vorig jaar zittend de show bekijken en worden door veel pietermannen geanimeerd.
Het programma duurt tot ongeveer 15.15 uur. Vanaf deze dag zullen de kinderhartjes sneller gaan kloppen. Sint en zijn hulppieten hopen dat alle jonge inwoners van Heino aanwezig zijn.