cultuurmakelaar in het virtueel museum raalte

Momenteel zijn in ‘De keuze van ….’, een zaal in het Virtueel Museum Raalte (VMR), werken van kunstenaars uit de gemeente Raalte te zien die zijn gekozen door Eléon de Haas.

In de zaal van het VMR met de titel ‘De keuze van…’ selecteren bekende Raaltenaren werken uit de vaste collectie van het VMR. Wethouder Roger de Groot en schaatser Jan Smeekens gingen hem voor.

De Haas exposeert ook als privé-persoon in het VMR. Zijn privé-expositie bevat thematisch geordende foto’s, deels heel persoonlijk getint. De drie zalen kennen een eigen thema: ‘Gedenken’, ‘Impressies’ en ‘Landschap & stad’. Hierin is onder andere het hier getoonde zelfportret te zien. De Haas is als cultuurmakelaar gespecialiseerd in het adviseren, verbinden en versterken van culturele partijen.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.