Aangepast zoeken in onze nucentraal-websites...
head
 
SC wordt gehost door Schutte Informatisering
Provinciale subsidie Heinose muziekkoepel
Gepubliceerd op woensdag 21 mei 2008 om 09:34
icon
Stichting Muziekkoepel Heino kan een flinke subsidie van de provincie Overijssel tegemoet zien. Gedeputeerde Staten hebben in totaal 2,3 miljoen euro subsidie beschikbaar gesteld voor zeven projecten in het landelijk gebied. Van dat bedrag komt maar liefst 1,3 miljoen uit het Europees subsidieprogramma POP-2, bedoeld voor plattelandsontwikkelingen. De provincie heeft zelf echter het zeggenschap over de verdeling van die Europese subsidie.
 
Dossier:   Muziekkoepel Heino 17
De benutting van het POP-2 voor het platteland van Overijssel komt door de gestelde subsidie goed op gang. De zeven projecten die nu een financiële ondersteuning krijgen zorgen ervoor dat de ruimtelijke structuur van ruim 4.000 hectare landbouwgrond verbeterd wordt en dat er in Salland nieuwe sociaal-culturele activiteiten in gang gezet worden.

Olst-Wijhe krijgt namelijk subsidie voor het organiseren en uitvoeren van een cultureel samenwerkingsproject door een veertiental verenigingen en onderwijsinstellingen in de gemeente. Ook het project ‘Ons Kanaal’ krijgt extra geld om een aantal publieksactiviteiten rondom de viering van het 150-jarig bestaan van het Overijssels Kanaal te organiseren.

Het Plattelands Ontwikkelings Programma 2007-2013 (POP-2) wordt ingezet om doelen uit het Provinciaal Meerjarenprogramma te helpen realiseren. POP-2 bestaat uit vier assen, één voor de verbetering van het concurrentievermogen van de land- en bosbouwsector, één voor de verbetering van het milieu en platteland, één voor de leefkwaliteit op het platteland en één voor de uitvoering van de LEADER-aanpak. Hieronder valt de Muziekkoepel Heino.

 
Ads by Google do 29 jul '10 OM 20:35
reageren op dit bericht?
Naam en bericht zullen worden weergeven. Het e-mailadres (verplicht) wordt niet op de site getoond, maar blijft bij de redactie bekend.

Je naam:
Je e-mailadres:
SALLAND CENTRAAL OP do 29 jul '10 OM 20:35
photo
De vroegere muziekkoepel in Heino wordt door middel van flinke subsidies opnieuw, in een modernere vorm, weer opgebouwd.